/* */ "/>

MOTIFAIR Hakkında

Şirket Hakkında

MOTIFAIR Hakkında

MOTİFAIR, çevre dostu teknoloji sektöründe, endüstriyel havalandırma filtrasyonu ve noktasal lokal duman ve toz emiş hizmeti sağlayan şirketlerden biridir. MOTİFAIR ürünleri ve sistemleri, endüstriyel üretiminin çevreye etkisini azaltmaya, güvenli ve temiz çalışma ortamları oluşturmaya ve üretim verimliliğini arttırmaya katkıda bulunmaktadır.

Uzun yıllar boyunca imalat sektöründe binlerce projenin altına imza atmış uzman mühendis kadromuz, 2015 yılında aynı çatı altında birleşerek tüm tecrübesini ve sektörün güvenini MOTİFAIR çatısı altında birleştirmiştir.

 

Endüstriyel Duman ve Toz Emişi için karşılaşılan Sorunlara;

  • Ekoverimli Üretim İçin Ürün Ve Çözümler Sunuyoruz!
  • Temiz ve güvenli bir çalışma ortamı sağlıyoruz.
  • Daha az hava kirliliği taahhüt ediyoruz.
  • İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yasalarını yakından takip ederek ihtiyaç odaklı çalışıyoruz.
  • Ürünlerimizde son teknolojileri kullanıyoruz.
  • Daha etkili üretim ve verimlilik sağlıyoruz.
  • Firmaların üretimine Katma Değer sağlıyoruz.

MOTİFAIR, çalışma ortamlarına, imalat atölyelerine, çevreye ve insanlara zararlı partiküllerden, tozdan, gazdan, dumandan ve yağ buharından korumak için geliştirilmiş ürünler sunar.
MOTİFAIR, iş sahanızı havalandırmada, Akrobat Kollar, Mobil Filtre Üniteleri, Kaynak Dumanı Emiş Sistemleri, Toz Toplama Filtre Üniteleri, Egzoz Emiş Sistemleri, Sigara İçme Kabinleri, ATEX direktiflerine uygun Ex-proof havalandırma ekipmanları gibi havalandırma ürünlerinden faydalanmaktadır.
MOTİFAIR, 2015 senesi itibari ile Endüstriyel havalandırma Segmentinde Avrupa Pazarında lider firma olan 200 çalışan personeli bulunan KLIMAWENT S.A Firmasının Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

MOTİFAIR, 2018 senesi itibari ile Endüstriyel havalandırma Segmentinde Dünya Pazarında lider firma olan İtalya menşeili TAMA AERNOVA Firmasının Türkiye Distribütörlüğünü almıştır.

MOTİFAIR, 2019 senesi itibari ile Egzoz Emiş Sistemlerinde Avrupa Lideri olan Almanya menşeili Plymovent, Yüksek Vakum Sistemlerinde İtalya menşeili DUPUY ve Depureco, Hortum ve Servis Makaralarında İtalya menşeili RAMEX firmaları ile düstribütörlük anlaşması yapmıştır.
MOTİFAIR, Avrupa Standartlarında ürettiğimiz ve verim, basınç kaybı, toz tutma kapasitesi, yangın sınıfı gibi her tür teknik konuda isteklerinize cevap verebilecek hava filtreleri, filtre cihazları ve aksamları ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.